Strona główna » Polityka prywatności
Kontakt
Cennik
Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

Polityka prywatności

Polityka prywatności.


Informacja o ochronie danych osobowych
EMD Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Gostyńskiej 60,  60-103 Poznań, NIP PL7831891815, REGON REGON 526964788, KRS 0001069668, jako administrator danych osobowych, gromadzi Państwa dane osobowe uzyskane podczas dokonywania procesu zakupu sprzedaży ( Dane osobowe), tj.:
 • imię (imiona) i nazwisko, adres e-mail, adres do kontaktu, firma reprezentowanego podmiotu, numer telefonu, stanowisko,
 • w przypadku przedsiębiorców przetwarzamy dodatkowo: NIP, REGON, adres siedziby, numer rachunku bankowego,
Gromadzimy Państwa Dane osobowe w następujących celach:
 • realizacji Państwa zamówień, oferowanych przez nas usług, w tym w szczególności wysyłki zamówionych towarów i realizacji płatności, obsługi reklamacji,
 • realizacji obowiązków EMD Sp. z o.o przewidzianych prawem, w tym w szczególności wystawiania i przechowywania faktur oraz dokumentów księgowych, także ich archiwizacji,
 • ochrony praw EMD Sp. z o.o zgodnie z przepisami prawa, w tym w szczególności dochodzenia zaległych płatności w ramach procesów windykacyjnych i procesów sądowych,
 • weryfikacji Państwa wiarygodności płatniczej w celu zabezpieczenia należnych EMD Sp. z o.o płatności,
 • przeprowadzania działań marketingowych oraz przesyłania informacji handlowych w przypadku wyrażenia przez Państwa osobnej zgody.
EMD Sp. z o.o może przekazywać Dane osobowe następującym stronom trzecim dla celów wskazanych w niniejszym dokumencie:
 1. podmiotom, z którymi EMD Sp. z o.o ma zawartą umowę współpracy (" Przetwarzający dane ") w celu realizacji łączącej nas umowy, realizacji obowiązków EMD Sp. z o.o przewidzianych prawem, ochrony praw EMD Sp. z o.o zgodnie z przepisami prawa oraz realizacji uzasadnionego interesu EMD Sp. z o.o  w rozumieniu przepisów o ochronie danych osobowych; w szczególności EMD Sp. z o.o może przekazywać Państwa Dane osobowe podmiotom takim jak: banki, firmy windykacyjne, podmioty świadczące usługi metrologiczne, spółki świadczące usługi pocztowe i kurierskie, firmy, z którymi firma współpracuje w celu świadczenia usług marketingowych. Podmioty takie będą zobowiązane do stosowania odpowiednich środków bezpieczeństwa, technicznych i organizacyjnych, aby chronić Dane osobowe oraz przetwarzać je wyłącznie zgodnie z instrukcjami przekazanymi przez EMD Sp. z o.o. oraz wymogami prawa,
 2. organom nadzorującym, organom władzy i innym osobom trzecim; w przypadku gdy jest to niezbędne dla realizacji celów wskazanych powyżej oraz wypełnienia obowiązków nałożonych prawem, Dane osobowe mogą być przekazywane organom nadzorującym, sądom i innym organom władzy (np. organom podatkowym i organom ścigania).
EMD Sp. z o.o zobowiązuje się stosować odpowiednie środki bezpieczeństwa, zarówno techniczne jak i organizacyjne, aby chronić Państwa Dane osobowe. Dane osobowe będą przechowywane przez EMD Sp. z o.o i / lub Przetwarzających dane, wyłącznie przez czas niezbędny do osiągnięcia celów, dla których dane te są gromadzone.
Przysługują Państwu prawa w zakresie ochrony Danych osobowych. Zgodnie z obowiązującym prawem o ochronie danych, jesteście Państwo uprawnieni do wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego (tj. do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub organu będącego jego następcą).
Macie Państwo prawo do:
 1. żądania dostępu do Danych osobowych.
 2. sprostowania Danych osobowych; mają Państwo prawo do sprostowania Danych osobowych, które Państwa dotyczą, a które są nieprawidłowe.
 3. usunięcia Danych osobowych ("prawo do bycia zapomnianym").
 4. ograniczenia przetwarzania Państwa Danych osobowych.
 5. przenoszenia Danych osobowych. Dane osobowe Państwa dotyczące, przetwarzane przez EMD Sp. z o.o macie Państwo prawo przesłać innemu podmiotowi,
 6. sprzeciwu; w pewnych okolicznościach mają Państwo prawo w dowolnym momencie wnieść sprzeciw - z przyczyn związanych z Państwa szczególną sytuacją - wobec przetwarzania dotyczących Państwa Danych osobowych, a na EMD Sp. z o.o może ciążyć obowiązek zaprzestania przetwarzania takich Danych osobowych.
W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących Danych osobowych prosimy o kontakt pod adresem: pod adresem e-mail emd@emd.net.pl lub tel. +61 663 08 80.

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu